Diplomové práce, vazby

Vazby, Diplomky

Nabízíme vazbu diplomových prací do pevných desek, dle požadavku vysokých škol. Na desku Vaší diplomové práce vyzlatíme všechny povinné nápisy, přesně dle požadavků školy nebo Vašeho přání. Diplomky vážeme pomocí systému Metal bind, jehož desky nemusí schnout, a jsou tedy ihned po pozlacení připravené. Listy Vaší diplomové práce navíc nejsou při vazbě nijak poškozeny, a po případném rozložení vazby je možné je použít znovu.

Desky

  • Desky nabízíme ve 4 barvách – černá, modrá, zelená a bordó
  • Všechny desky jsou potaženy látkou imitace reliéfního lnu
  • Na desky tiskneme dvě barvy písma – zlatá a stříbrná


Ceny

Doba dodání Cena včetně DPH
4 pracovní dny a více 160 Kč za kus
do 2 pracovních dnů 180 Kč za kus
do 24 hodin 220 Kč za kus
do 5 hodin 280 Kč za kus
expresně do 1 hodiny 450 Kč za kus

V ceně klasického vzoru jsou 4 řádky zlacení/stříbření textu, 2 kusy desek a hřbet.

Doplňkové služby

Příplatková služba Cena včetně DPH
každý další řádek na deskách 20 Kč
obálka na CD 14 Kč
pozdššššějšší dodání textu* 40 Kč
zlacení hřbetu** 60 Kč
Oprava vazby 40 Kč

Tisk

  • U nás je možné diplomku si i vytisknout a je to způsob, který preferujeme. Když text tiskneme u nás jsme schopni listy před svázáním daleko lépe srovnat než když se snažíme srovnat listy s pokrčenými rožky apod.
  • Samozřejmě pokud nám donesete text vytištěný, dokážeme svázat i ten.
  • Cena tisku je 1,21Kč za černobílou stránku při 5% pokrytí a 14Kč za stránku plně pokrytou barevným inkoustem. Tzn.: Pokud budete chtít vytisknout diplomku o 100 stránkách, kde na 20 stránkách je malý obrázek, tak například zaplatíte 98 stránek černobílých a 2 barevné, vše záleží na plošném množství barvy.
  • Nejlepší způsob jak nám dodat materiál k tisku je ve formátu pdf a zároveň ve zdrojovém doc či odt
  • Samozřejmě je možné i poslat materiál k tisku mailem, a to na [email protected]

Další služby

  • Nabízíme i další vazby a to Termovazbu či Kroužkovou. V případě zájmu se stačí skočit zeptat přímo do prodejny v Pasáži Rozkvět, Náměstí Svobody 85/16 či poslat dotaz mailem.

Poznámky

*Pozdější dodání textu: Pokud si necháte „před-dělat“ desky a poté dodáte text méně jak 4 hodiny před plánovaným vyzvednutím, naúčtujeme vám příplatek za pozdější dodání textu. Je to způsobené tím, že pokud je text dodán těsně před vyzvednutím, jedná se prakticky o expresní vazbu. **Zlacení hřbetu: Zlatit hřbet nejsme schopni až do kraje, jsme schopni vyzlatit například jméno jen 8cm od středu hřbetu na každou stranu, tedy 16cm uprostřed z 30cm hřbetu.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.